Zamówienia telefonicznie w godz. 9 - 17 tel. 575-896-887

Koszyk

Pusty

Dailies® TOTAL1 - 30szt.

100,00 zł
Wybierz parametry wady wzroku:
Wada wzorku na obu oczach:

Lewe oko:
Prawe oko:

Parametry:
Moc: 
-0.50 do -10.00
Krzywizna: 
8.5
Ilość w pudełku: 
30 szt.
Średnica: 
14.10 mm
Typ: 
jednodniowe
Opis: 

Soczewki jednodniowe Dailies TOTAL 1 przeznaczone są osób poszukujących wygodnych i zdrowych soczewek, które można nosić cały dzień bez narażania oczu na podrażnienia i niedotlenienie. Najlepszy wybór dla osób, które odstawiły soczewki z powodu małego komfortu lub mają problem z suchością oczu.

Soczewki jednodniowe Dailies TOTAL 1 to pierwsze i jedyne soczewki z gradientem uwodnienia, które zapewniają jednocześnie ponad 80% uwodnienie powierzchni soczewki oraz transmisyjność tlenu na poziomie DK/t = 156. Nie musisz już wybierać między komfortem użytkowania, a zdrowiem Twoich oczu! Teraz to wszystko zapewnią Ci jedne soczewki - Dailies TOTAL 1!

Dailies TOTAL 1 posiadają jedyną w swoim rodzaju budowę - zewnętrzne powierzchnie są pokryte polimerem wiążącym wodę (ponad 80% uwodnienia). Sprawia to, że soczewki w ogóle nie czuć na oku i jest wyjątkowo komfortowa. Natomiast wewnętrzny materiał silikonowo-hydrożelowy o niskiej zawartości wody (33%) zapewnia doskonałą przepuszczalność tlenu – praktycznie na poziomie takim, jak bez założonej soczewki. Jest to najwyższa transmisyjność tlenowa wśród wszystkich jednodniowych soczewek. Zapewnia to utrzymanie zdrowych i naturalnie białych oczu.

Facebook